fbpx

Op. Dr. Gülay Boztosun

Operasyonlar

Hizmetlerimiz

Güzelliğinizi doğal yollarla artırmayı hedeflerken, teknolojik ilerlemeleri sıkı bir şekilde takip ediyor ve bilimin ışığında gençliğinizi koruyoruz.

Yorumlar

Müşterilerimizin tecrübeleri

“İhtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz”

Çok da iyi etmişim. Çevremde de adını duyuyordum ve gidenler çok memnundu. Benim karın bölgemde yıllardır rahatsız olduğum bir sorunum vardı. Ne olur ne olmaz güzelce anlattı Gülay hn. Ameliyattan sonrada sanki o sorun hiç var olmamış gibiydi. Gülay hanım size en ince detayına kadar söylüyor ve yaparım dediğini yapıyor. Gözü kapalı gidebilirsiniz Gülay hanıma. Memnun kalacaksınız.

Nagehan Çalıcı

Ben çalışıyorum ve hareketsiz bir işim var. Vaser liposakşın için isim arayışındaydım. Kimseyi tanımıyorum. Yorumlara da fazla güvenemiyordum. Açıkcası çekinerek gittim Gülay hanıma ama boşunaymış. Hem tek tek detaylı anlatması rahatlatıcı ve güven verici hem de sonucun bu kadar mükemmel olması muhteşem bir şey. Gülay hanımı tek geçerim. Tavsiye ederim.

İlknur Toprakoğulları

Gülay BOZTOSUN hastası olabilmek gerçekten ayrıcalık mesleğinin hakkını veren sayılı insanlardan biri burun ameliyatı oldum çok dogal ve yakışanı yaptı ellernize saglık gülay hanım sizi tanıdıgım için hastanız oldugum için çok şanslıyım💐💐

İnci Özyazgan